Біохакінг чи ЗОЖ: Як навчитись жити не лише довго, а й класно?

Випробування антарктичним холодом
10.10.2019
Здорове харчування без стресу. Як зберегти здоров’я та не втратити смак до життя
27.05.2020

Біохакінг чи ЗОЖ: Як навчитись жити не лише довго, а й класно?

Біохакінг чи ЗОЖ. Випуск програми PRO AGE

Що таке біохакінг?

Щотижня ми шукаємо відповіді на важливі питання про здоров’я та вічну молодість у програмі PROAGE на Просто Раді.О з Анною Балент та експертом Надією Крижановською – лікарем-терапевтом та кандидатом медичних наук. У першому випуску програми говоримо про біохакінг.

Багато хто шукає відповідь на питання: «Як жити на всі 100?» Як дає фору молодшим стильна пенсіонерка-дизайнер Сара Джейн Адамс? У 63 роки вона активно веде Інстаграм, викладає фото в яскравому одязі й збирає тисячі лайків. Фігуристці Івонн Доулен після автокатастрофи лікарі заборонили ковзани, але вона виступала до 90 років. Павло Резвой в 65 років на човні з веслами сам перетнув Індійський океан. Звідки ці люди беруть сили? Старість – це діагноз чи стан душі? Чи можна перехитрити організм і прожити до 1000 років, зберігаючи високу якість життя?

Ця медична та оздоровча практика спрямована на те, щоб «хакнути» біологічну систему організму. Через зміну якості сну, харчування, активності зробити себе здоровішим, більш енергійним, витривалим, уповільнити старіння. Чи не звучить це занадто добре, щоб бути правдою? Біохакінг – нова технологія, яка здатна зупинити старість й перетворити нас на суперлюдей і довгожителів? Або небезпечний експеримент, смертельна отрута, за яку ніхто не відповідає?

Про що поговоримо:

  • Як високі технології біохакінгу можуть зупинити втрату м’язової та кісткової тканини, зменшення маси головного мозку?
  • Як продовжує життя певна легковажність, і чому швидко старіють нещасливі ображені люди, які втрачають інтерес до життя?
  • Як на вік впливає метаболізм і катаболізм? Чи можна ототожнювати біохакінг і ЗОЖ (здоровий образ життя)? В чому різниця?
  • Змінити себе з допомогою препаратів й отримати модифіковану версію біологічного організму. Наскільки це ефективно та безпечно? Як не перейти межу?
  • Чи замінить біохакінг рух? В який спосіб підвищити рівень життєвої енергії в організмі? Або нащо напружуватися, коли є чарівна пігулка? Які є правила здорового способу життя?

Надія Крижанівська відповість ці та інші питання про біохакінг та розповість, як перепрограмувати організм, розробити особисту програму зміцнення здоров’я і залишатись активним та повним сил у будь-якому віці.

Слухайте повний випуск програми на YouTube каналі Tobeplus та слідкуйте за новими випусками програми PROAGE на Просто Раді.О щопонеділка о 19.10 з повтором у четвер та неділю.

Партнер проекту – мультинутрієнтний функціонально-пептидний комплекс Релайв Баланс – інноваційне рішення антиейджингової дії для відновлення обміну речовин і ресурсного стану організму. Релайв Баланс відновлює роботу більшості систем та органів людини на клітинному рівні, наповнює енергією та пробуджує бажання жити.

Tobeplus. Продовжуй політ!

 

  • Реєстрация
Надійність паролю Very Weak
або Увійти як користувач
Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.
Не зареєстровані? Створіть обліковий запис на нашому сайті та витрачайте менше часу на оформлення замовлення.