Абстракція чи льодовики?

Якби Індіана Джонс зайнявся б лижами, то тільки так…
22.07.2019

Німецький фотограф Том Хеген вже не вперше робить знімки, які змушують задуматись про наслідки кліматичних змін. Цього разу він з гелікоптера сфотографував ісландські озера після танення льодовиків, хоча на перший погляд може здатися, що це абстрактне мистецтво, а не результат нашого перебування на планеті.

На наступний день після того як Том зробив фото перебуваючи у повітрі, він вирушив до них наодинці пішки, аби познайомитись з містичними озерами Ісландії ще ближче аби краще зрозуміти структуру поверхні. В той момент Том відчув наскільки впливовими можуть бути наші дії: “Політ над такими величними пейзажами нагадує мені, наскільки ми маленькі, але який неймовірний вплив ми маємо на планету.”

 Подорожуючи світом, ми відкриваємо для себе нові місця та розширюємо світ не тільки для себе, але й для усього людства. Таким прикладом стали ці дивовижні, тамуючі подих озера. До яких тепер так кортить вирушити та побачити на власні очі.

  • Реєстрация
Надійність паролю Very Weak
або Увійти як користувач
Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.
Не зареєстровані? Створіть обліковий запис на нашому сайті та витрачайте менше часу на оформлення замовлення.