ЖИТТЯ НА 360

Здоров’я - це свобода... Свобода йти вперед і отримувати максимум від такої чудової пригоди, як життя.

Енергія нового

Нові цілі, нові місця, нові знання, враження і відчуття - тільки це і має сенс.

Здоров’я - це свобода... Свобода йти вперед і отримувати максимум від такої чудової пригоди, як життя.

Бути здоровим означає бути готовим до нових можливостей. Вчасно відновлювати життєві сили, підтримувати організм після хвороб і випробувань, завчасно готуватись до нових подорожей, щоб в повній мірі відчути всю радість життя.


Ми віримо

Складно віддатись радості пізнання нового, якщо тебе турбують питання здоров’я. Швидкі ліки знімають симптоми і збагачують букет хронічних хвороб, які виснажують життєві сили і енергію. Ми обмежуємо себе навіть там, де варто бути активним, і переводимо все своє життя в safe mode, вбиваємо власну свободу.

Існуючи в штучно створеному режимі, ми звикаємо до нової реальності. Навіть коли ми готові взяти себе в руки і зайнятись собою, нам бракує енергії, щоб протриматись місяць чи навіть тиждень в активному режимі.

Ми віримо, щоб перейти в активний режим, потрібно перезапустити себе повністю. Відновити життєві сили, потяг до життя і дух свободи.


Жити повним життям

Ми розробили комплексну програму відновлення життєвих сил організму, перезапуску всіх його органів і систем. Робота з реабілітологами, нутрієнтне харчування і активні рухи дозволять швидко відчути прогрес. Але не менш важливо змінити своє внутрішнє Я.

Ми створили бренд Tobeplus, щоб об’єднати всіх, хто хоче знову побачити себе дослідниками життя, а не диванними котиками. Tobeplus надихає мріяти і втілювати мрії, відновлює сенс життя і дух свободи.

Tobeplus підтримує великі подорожі і дослідження. Власним прикладом наша спільнота показує, яким захоплюючим може бути життя.


Релайв Баланс

Антиейджинговий комплекс Релайв Баланс – інноваційне рішення для відновлення обміну речовин і ресурсного стану організму.

Відновлює роботу більшості систем та органів людини на клітинному рівні:

  • Активізує омолодження клітинного складу за рахунок оптимізації процесу апоптозу
  • Повністю забезпечує клітини організму усіма необхідними компонентами нутрієнтного живлення – вітамінами, мінералами, амінокислотами та іншими корисними нутрієнтами
  • Активує процеси міжклітинної регенерації і пробудження регіональних стовбурових клітин
  • Відновлює пропускну здатність клітинних мембран та захисні механізми на клітинному рівні
  • Чинить антиоксидантну дію та детокс ефект
  • Підвищує природний імунітет
  • Покращує клітинну мікроциркуляцію та нормалізує обмін речовин.

7 років роботи із розробки і вдосконалення комплексу, клінічних досліджень і випробувань у 11 провідних медичних інститутах України відображені в рекомендаціях Міністерства Охорони Здоров’я України.


  • Реєстрация
Надійність паролю Very Weak
або Увійти як користувач
Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.
Не зареєстровані? Створіть обліковий запис на нашому сайті та витрачайте менше часу на оформлення замовлення.